Romantická koupelna

Kouzlo starých časů

Ondra 

Ondřej Sochor | Ředitel nákupu 

„Sladíte-li obklady, dlažbu i všechny zařizovací předměty ve vaší koupelně do jednotného stylu, od sanitární keramiky, vany až po kohoutky na vodovodních bateriích, výsledný efekt bude stát za to!“

Romantická koupelna

Výrazný solitér - luxusní vana se zdobenými nožičkami umístěná do prostoru, zaoblené tvary a zdobná noblesní nožka pod umyvadlem. Taková je koupelna v romantickém stylu s retro detaily, které se promítají do tvaru vodovodních baterií. Bohaté zdobení by nemělo chybět ani na nábytku. Stěny zdobí pruhy či drobný květinový vzor, často v kombinaci s bílou barvou nebo imitací dřeva.

Volně stojící vana působí v prostoru skutečně velkoryse, vnese do interiéru eleganci a půvab. Atmosféru romantického stylu dokreslí i vhodně zvolené doplňky jako např. zrcadlo ve zdobeném rámu, lampa či stylové dlouhé závěsy. I menším koupelnám retro styl sluší. Nemáte-li dostatek prostoru pro volně stojící vanu, zvolte sprchový kout a sáhněte po atraktivním kovovém sprchovém systému v retro designu včetně kohoutkové baterie. Dodá vaší koupelně nezaměnitelné kouzlo a výrazně ji odlišíte od ostatních.

Stylová řešení koupelen SIKO

Přehled našich stylových řešení

Copyright (c) SIKO KOUPELNY a.s., Všechna práva vyhrazena.