Moderní Art Deco koupelna

Experimentujte, bořte zažité konvence. Do koupelen přichází barvy.

Koupelny v moderním Art Deco stylu přináší touhu bořit zažité konvence, experimentovat a proměnit obvyklé místo očisty na budoár poskytující požitky pro tělo i duši.

Zatímco se tělu dostane komfortní péče v podobě prostorného sprchového koutu či pohodlné vany, kvalitní povrchy nábytku, obkladů i sanity hýčkají na dotyk a oko potěší interiér v tlumených odstínech akvarelových barev. Jemně zastřených a tedy velmi elegantních. Krémové barvy dodávají interiéru vzdušnost a výborně si rozumějí s výrazným zlatým nebo černým kovem, jehož účinek příjemně zjemní. Akvarelové odstíny barev jsou ideální pro všechny, koho nudí neutrální bílá, šedá a hnědá, mají rádi barvy, ale bojí se, že se jim časem omrzí.

Moderní Art Deco koupelna

Moderní Art Deco styl sází na eleganci, hladké linie a kvalitní materiály. Má rád jednoduché, geometrické tvary stylizované do reprezentativní formy a symetrii. V okázalosti a opulentnosti původního pojetí Art deco si zdaleka tolik nelibuje.

Koupelny ve stylu Moderní Art Deco jsme navrhli ve spolupráci s časopisem Moderní byt, který sleduje nejnovější trendy v oblasti bydlení a interiérového designu u nás i ve světě.

Stylová řešení koupelen SIKO

Přehled našich stylových řešení

Copyright (c) SIKO KOUPELNY a.s., Všechna práva vyhrazena.